USPEH NASIH STUDENATA

Studenti Fakulteta medicinskih nauka, Luka Milićević (V godina IASM), Isidora Stojanović (IV godina IASF), Mina Keser (IV godina IASF), Andrijana Branković (IV godina IASF) I Mina Košanin (III godina IASF), osvojili su drugu nagradu na takmičenju koje je organizovala kompanija MSD (MERCK SHARP & DOHME d.o.o.) iz Beograda, na temu ,,Idejno rešenje - Povećanje obuhvata vakcinacije protiv humanog papiloma virusa kod dece uzrasta od 9 do 19 godina”.

Takmičenje je održano 30.11.2023. godine u prostorijama kompanije MSD na Novom Beogradu, a na svečanoj dodeli nagrada u Sava centru 7.12.2023. godine, prisustvovali su Luka Milićević i Isidora Stojanović.

Tim FMN iz Kragujevca jedini je prošao u finale takmičenja, čime se ime našeg fakulteta našlo na drugom mestu.